„Necromentia” – do piekła i z powrotem

necromentia_m

Jeśli jesteście miłośnikami Cenobitów, sugestywnego gore i barkerowskiego podejścia do spirytualizmu, to mamy dla was nie lada gratkę…

„Necromentia” opowiada historię trójki mężczyzn, których życie zostało wywrócone na opak przez planszę Ouija i bramę którą ta otwarła. Morbius podejrzewa swoją żonę o romans, i pewnego dnia jego podejrzenia znajdują potwierdzenie – umiera od trucizny podstępnie zaaplikowanej mu przez nią. Hagen jest dziwakiem, który trzyma w domu zwłoki swojej kochanki, wierząc, że pewnego dnia powróci ona z zaświatów. Ale kiedy spotyka tajemniczego Travisa, dowiaduje się, że być może to on będzie musiał wybrać się do piekła i przywrócić ją ze zmarłych. Kiedy tylko Travis wykrawa na swoich plecach specjalną planszę, nie ma już odwrotu – Hagen staje twarzą w twarz z potworami prosto z piekła. Czy Travis naprawdę chce pomóc Hagenowi, czy ma inne plany?

Fotosy:

necromentia_01 necromentia_02 necromentia_03 necromentia_04 necromentia_05 necromentia_06 necromentia_07 necromentia_08 necromentia_09

Plakaty:

necromentia_poster1 necromentia_poster2 necromentia_poster3

Ciekawostka: „Necromentia” funkcjonował na początku pod tytułem „The 13th Hour” i doczekał się już wtedy całkiem… przyjemnego plakaciku:

necromentia_poster4

Data premiery nie została jeszcze dokładnie określona. Wiadomo jednak, że film jest już ukończony i będzie to jeszcze w tym roku.

[via QuietEarth]

Dodaj komentarz