Marsjanie dostają łupnia, czyli zwiastun do „War Of The Worlds: Goliath”

war-of-the-worlds_m2

Zwiastun nowej inkarnacji „Wojny Światów” jako pierwsi mogli obejrzeć goście tegorocznego Comic Conu. Teraz pojawił się w sieci i zapowiada naprawdę czadową animkę!

Dla przypomnienia: „WOTW: Goliath” nie jest kolejną ekranizacją „Wojny Światów”, ale kontynuacją historii opowiedzianej w książce Wellsa.

W roku 1900 Ziemia została zaatakowana przez bezlitosnych najeźdźców z planety Mars. Marsjańskie, wysokie na 25 metrów, miotające śmiercionośnymi promieniami Trójnogi zniszczyły całe połacie planety, ale kosmici padli ostatecznie ofiarą naszych małych bakterii.

Czternaście lat później ludzie odbudowali swój świat ze zgliszcz, głównie dzięki wykorzystaniu przechwyconej marsjańskiej technologii. Pierwszą linią obrony stają się A.R.E.S – międzynarodowe siły szybkiego reagowania, wyposażone w olbrzymie, napędzane parą trójnogie maszyny bojowe. W olbrzymiej fortecy na południu Manhattanu młodzi żołnierze trenują pod dowództwem Sekretarza Obrony, Theodore Roosevelta i posępnego generała Kushnirova.

Marsjanie powracają. Wielonarodowa załoga bojowego trójnoga “Goliat” znajduje się na froncie, kiedy kontrofensywa kosmitów uderza w Ziemię. Wróg jest bezlistosny i używa jeszcze bardziej zaawansowanej technologii niż wcześniej. W tyglu walki młoda ekipa potężnego “Goliata” przejdzie test, sprawdzający ich wytrzymałość, ale też odwagę.

httpvh://www.youtube.com/watch?v=971MeJPTQGM

Udostępniono również krótki klip o realizacji filmu.

Dodaj komentarz