komentarze 4

 1. 18/10/2010
  Odpowiedz

  Zwiastun bardzo mehowy – aż dziw, że w trailerze filmu, którego głównym targetem będzie społeczność geeków, nie znalazło się miejsce na żadne geekowe żarty, które by ten film sprzedały. No ale cóż, hope for the best…

 2. Anirul
  18/10/2010
  Odpowiedz

  Tak było w Fanboys, tylko że potem okazało się to kupą. Mi się podoba tak ‚subtelnie’, może to przynajmniej będzie po prostu fajny film, który się będzie mógł spodobać nie tylko wybrańcom. I spokojnie – takie nazwiska, fabuła, akcja na Comic-Conie (tam już były prezentowane pierwsze kadry z filmu itp.) – target z pewnością się zorientuje, że to dla nich/nas!

 3. 18/10/2010
  Odpowiedz

  Nie no, ja za Peggiem i Frostem pójdę… dobra, w ogień to nie, ale w każdym razie obejrzę wszystko, co wspólnie zrobią, ale… samaniewiem. No i ten dizajn kosmity nudny taki.

 4. Craven
  19/10/2010
  Odpowiedz

  Mamy pytanie OT – jak embedujecie filmiki z youtuba tak, żeby domyślnie były 720p ale okienko miały sensownej wielkości? Z reguły jak coś embeduję to jedynie wielkością okienka mogę manipulować i często nawet nie ma tego guziczka do zmiany na 720p itd.

  Co do Paula – dla mnie must see, chociaż łba pewnie nie urwie.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *