komentarzy 6

 1. Bajaos
  25/01/2011
  Odpowiedz

  Nie nie gros gier posiada materiał fabularny ale rezyserzy dupa !!

  To nie jest smieszne…to jest tragiczne ;-(

 2. dazm
  25/01/2011
  Odpowiedz

  Gdybyś grał w te lepsze gry, to wiedzialbyś, ze jest trochę gier, które mają historię nie z tej ziemi;) Ja czekam chociażby na newsy odnośnie ekranizacji Mass Effecta. A co do filmiku? Przyjemnie zaskoczony:) Postprodukcja całkiem efektowna, scena głównej walki 1 na 1 zrobiona w przyzwoity, sensowny sposób z całkiem dobrymi rozwiązaniami i choreografią walki:) Oczywiście jak na produkcję tego typu..;) Troszkę aktorstwo kulało jak dla mnie momentami, ale nie będę malkontentem:P Całkiem miłe dla oglądnięcia

 3. witek
  25/01/2011
  Odpowiedz

  :) Oglądałem kilka dni temu. Ale wymiata. Jestem fanem Half-Life, więc bardzo się ucieszyłem że ta produkcja w końcu się okazała :)

  Z growych rzeczy, pojawił się dzisiaj fajny krótki metraż fanowski: „Fallout – Nuka Break”. Świetny i śmieszny.

 4. witek
  25/01/2011
  Odpowiedz

  Oczywiście należy zaznaczyć że filmik jest w zasadzie na podstawie Half-Life 2. :)

  A i tak wszyscy czekają na „Black Mesa [Source]”, czyli remeak jedynki. Ale pewnie nie powstanie szybciej niż Duke Nuke Forever.

 5. 26/01/2011
  Odpowiedz

  dazm ma racje, w grach jest duzy potencjal fabularny tyle ze biora sie za to na ogol ludzie ktorzy sa jakby z innej planety ;)

  a co do samego Beyond Black Mesa to trudno mi sie zgodzic z zachwytami na jego temat, od strony technicznej jest ok, ale po co sa pomieszane uniwersa – mam na mysli zombie z L4D, czemu sluzy ta glupkowata walka 1/1 z zolnierzem Kombinatu – to nie jest japonskie ninja-movie dla nastolatkow tylko dystopijny swiat… koncowka tez mnie nie przekonala, slowem: nie ten klimat, mozna rzucic okiem, nic wiecej

 6. abruptum
  27/01/2011
  Odpowiedz

  aż sobie chyba szpilne w h2 :)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *