„Felix, Net i Nika oraz Teoretycznie Możliwa Katastrofa” – zwiastun

Oto i jest. Zwiastun pierwszej od niepamiętnych czasów polskiej młodzieżowej produkcji. Co prawda niezbyt interesująco zmontowany i skupiony na efektach wizualnych, ale daje przedsmak tego jak wyglądać będzie film. Szkoda, że nie mówi jednak niczego o fabule…

Prawda jest taka, że tego typu produkcję trzeba sprzedać publice, która o książkach Rafała Kosika nie słyszała, bądź nie czytała ich jeszcze. Fanom polecać filmu nie trzeba, bo i tak kupią bilety do kina. Mam nadzieję, że na kinowe i telewizyjne ekrany trafi zwiastun bardziej rozbudowany i przemyślany.

Felix, Net i Nika, warszawscy gimnazjaliści, przeżywają niezwykłą podróż w czasie. Felix jest młodym wynalazcą, Net znakomicie zna się na komputerach, a Nika ma zdolności paranormalne, towarzyszy im Manfred – program sztucznej inteligencji stworzony przez Neta i jego tatę. W czasie wakacji przypadkowo trafiają do niemieckiego ośrodka naukowego z czasów II wojny światowej i odkrywają plan inwazji hitlerowców na Wielką Brytanię. Podczas swoich przygód przyjaciele napotykają wiele trudności, siła ich przyjaźni i ich zdolności pomogą im wyjść cało z największych opresji.

httpv://www.youtube.com/watch?v=sD9SSDjFVU0

Premiera: marzec 2012

Strona oficjalna: felixnetinika.com

Dodaj komentarz