„Sin City: A Dame to Kill For” – pierwszy zwiastun

1394138870104

Po dziewięciu latach Robert Rodriguez i Frank Miller powracają do Miasta Grzechu.

Sequel filmu z 2005 roku ponownie pochwalić się  może ciekawą listą nazwisk. Oprócz aktorów znanych z pierwszej części (Rourke, Alba, Willis, Dawson) eklektyczną obsadę uzupełniają między innymi Eva Green, Joseph Gordon-Levitt, Josh Brolin (zastąpił Clive’a Owena), Ray Liotta i Jeremy Piven.

Podobnie jak oryginał,  na film składać się będzie kilka odrębnych historii z przeplatającymi się pomiędzy nimi postaciami. Tytułowa oparta jest oczywiście o komiks Millera pod tym samym tytułem. „Just Another Saturday Night” również, jednak już „The Long Bad Night” i „The Fat Loss” to opowieści wymyślone specjalnie na potrzeby filmu.

Pierwsza zapowiedź prezentuje obraz, który nikogo raczej nie zaskoczy, ani pod względem formy,ani tym bardziej treści. W przypadku tejże produkcji to akurat nie musi być wada. Jeśli „Sin City: A Dame to Kill For” potraktujemy jako „przeżyjmy to jeszcze raz”, to liczyć można na dobrą pulpową zabawę. Jednak po średnim sequelu do „300”, Miller musi nieco się przyłożyć do „treści”, bo „forma”, z tego co widać poniżej, broni się sama.

httpv://youtu.be/nqRRF5y94uE

Premiera amerykańska: 22 sierpnia

 

Dodaj komentarz