Hissstoria miłosna


hisss_m

Kiedy sieć obiegły pierwsze fotosy z „Hisss”- nowego dziełka Jennifer Lynch byłem…zaskoczony i zmieszany. Historia o kobiecie-wężu, na dodatek w tak dosłownym ujęciu? Śmierdziało to tandetą na kilometr. Śmierdziało, bo zwiastun który opublikowano jakiś czas później, również zaskoczył. W pozytywnym sensie.

Rok temu córka słynnego Davida zapracowała na nazwisko które nosi. 'Surveillance’ okazało się pełnokrwistym, solidnym dreszczowcem. Żadną absolutną rewelacją, lecz filmem który można z czystym sumieniem polecić – a to już coś. Wydawałoby się, że została nakreślona reżysersko-tematyczna droga którą pójdzie Pani Lynch. Życie lubi jednak zaskakiwać, kolejnym projektem okazała się następująca historia:

Bezlitosny Amerykanin wyrusza do indyjskiej dżungli aby schwytać wężowego samca –  Nagin, wywieźć go do USA i badać. Jego partnerka przeistacza się w olśniewającą piękność i stara się go uratować. Nie ma jednak pojęcia o prawach rządzących nowoczesnym światem. Trasę pościgu znaczą kolejne martwe ciała…

Tak, zgadza się. Bollywoodzki film grozy.

Zanim jednak zaczniecie nerwowo rechotać, obejrzyjcie zwiastun:

Wygląda to całkiem nieźle. Za charakteryzację odpowiada Robert Kurtzman – facet którego nie trzeba przedstawiać horrorowym wyjadaczom. W roli kobiety węża zobaczymy niejaką Mallikę Sherawat – trzeba przyznać, wybór to nie najgorszy. O tym co Mallika ma do powiedzenia na temat filmu przeczytać możecie tutaj.

Poniżej prezentujemy zdjęcia ponętnej żmijki oraz plakaty promujące film.

mallika-sherawat hisss_mallika hisss02 hisss03 hissposter hissposter2

Strona oficjalna: www.hisssthemovie.com


Dodaj komentarz