komentarzy 11

 1. Bajaos
  08/05/2010
  Odpowiedz

  UUUUU Bedzie git. mnie sie podoba ta melodia…………

 2. Cujo
  08/05/2010
  Odpowiedz

  Wygląda super, a o ile zawsze z rezerwą podchodzę do zwiastunów, to w przypadku Nolana jestem jakoś spokojny.
  A Cela Singha była tak wypasiona wizualnie, że przymknąłem oko na wszystkie inne aspekty :) Polecam jego The Fall, u nas pięknie przetłumaczony jako Magia uczuć :>

 3. rybb
  08/05/2010
  Odpowiedz

  Trailer dark knihgtowy w klimacie montazu i muzyki, a jako zajawka filmu calkiem przekonujacy, dopoki go nie zobaczylem jakos mnie ten projekt Nolana nie pociagal specjalnie, a teraz czekam:)

 4. tomek
  08/05/2010
  Odpowiedz

  ok, trailer to niby zlepek najlepszych scen, ale miałem dreszcze cały czas…

 5. abruptum
  09/05/2010
  Odpowiedz

  liczę, że to co najlepsze nie zostało jeszcze pokazane… Nolan tak solidnie kreuje klimat, że w połączeniu z obrazem może totalnie zaczarować.

 6. Koleś
  09/05/2010
  Odpowiedz

  Oby tylko Gordon-Levitt dał radę, bo widać, że ma kapitalną postać do zagrania. No i nareszcie pojawił się Tom Hardy, ale o jego występ akurat jestem spokojny :).

 7. 11/05/2010
  Odpowiedz

  jest ellen page? jest.
  jest marion? jest. oby jej postać nie była tylko jakimś łzawo-romantycznym dodatkiem do di caprio, żal marnować tych oczu.
  JA CHCĘ WIĘCEJ.
  batmanów lepiej nie pamiętać. jeśli będzie na poziomie prestiżu – będzie super. kilka kadrów – ciary!

 8. Koleś
  12/05/2010
  Odpowiedz

  Przepraszam, a co z „Batmanami” jest nie tak? No i na pewno nie poziom „Prestiżu”, niech Cie ręka boska broni. Hype był podobny, jeżeli nie większy, a tu nagle się okazało, że ten „Prestiż” to nic specjalnego. „Memento” – do tego trzeba równać, a przynajmniej próbować.

 9. 13/05/2010
  Odpowiedz

  o batmanach nie chce mi się pisać, sporo już na ten temat wystukałam; nie mają duszy, i tak tylko udają, że to kino poważne, a tak naprawdę to baja, i gdyby nie ledger w dark najcie, można by je spłukać. natomiast prestiż jest pełnokrwistym dramatem, świetnie poprowadzoną historią obsesji, tragiczną, gorzką i trzymającą w napięciu. o równaniu do memento nie będę pisać, bo mi batmany cały młodzieńczy idealizm z mózgu wypłukały. może nolan wróci do takiego Kina na starość, ale teraz jeszcze nie.

 10. witek
  14/05/2010
  Odpowiedz

  Prestiż to nic specjalnego? Jest znakomity, jeden z lepszych filmów jakie widziałem w ostatnich latach. Zmusza do myślenia, jest pokręcony, ma dużo szczegółów które umykają przy pierwszym oglądaniu. Memento mnie zachwycił w żaden szczególny sposób.

  Co do incepcji zobaczymy co z tego wyjdzie. Narazie tylko zwiastun, ale koncepcja bardzo ciekawa. POdobają mi się takie tematy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *