„Paths of Hate” – ekspresyjny dogfight [aktualizacja]

Nie jest tajemnicą, że tu w Opium jesteśmy wielkimi fanami Platige Image. Dlatego też nie przepuścimy okazji, by napisać o kolejnym animowanym projekcie, jaki wyszedł spod skrzydeł tego studia. Szczególnie, jeśli charakteryzuje się dość oryginalną oprawą plastyczną.
AKTUALIZACJA: Pojawił się nowy, rozszerzony zwiastun.

Skłonność do ślepej nienawiści, do popadania w specyficzny amok, destruktywną furię w ostateczności doprowadzają do zagłady. Nie istotna jest skala, ani ideologia, która za nią stoi, nie ważne czy jest dwóch ludzi czy też milion. Ludzkie życie trwa jedynie krótką chwilę, dla kolejnych pokoleń zostają jedynie blizny – krwawe ślady, ścieżki nienawiści…

„Paths of Hate” to rozwinięcie krótkiej animacji, która stanowiła pracę dyplomową Damiana Nenowa – wtedy absolwenta Państwowej Wyższej Szkoły Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi, a obecnie pracownika Platige Image. Praca nad filmem rozpoczęła się już kilka lat temu – jednak dopiero ostatnio PI wróciło do tematu i pojawiły się nowe materiały oraz informacja o premierze.

Zwiastun #1

httpvh://www.youtube.com/watch?v=umZn4ECQX_4

Zwiastun #2


Pierwszy publiczny pokaz „Paths Of Hate” będzie miał miejsce 26 listopada w warszawskim Multikinie Zlote Tarasy, w ramach Nocy Reklamożerców.
Strona oficjalna: pathsofhate.com

[za Platige ImageMax3D]

Dodaj komentarz