komentarzy 8

 1. Jacek
  22/08/2012
  Odpowiedz

  Gdzie dorwać ten film w polskiej wersji? Od ponad pół roku szukam i nic. Fabuła mnie pewnie nie porwie, ale forma wydaje mi się niezwykle ciekawa (i ta muzyka z trailera!).

 2. Emczak
  23/08/2012
  Odpowiedz

  Jakieś podsumowanie serialu? Na gazecie wyrazili opinię, że Poza gatunkiem było najsłabszym cyklem…

 3. Emczak
  23/08/2012
  Odpowiedz

  Tfu, festiwalu^

 4. 23/08/2012
  Odpowiedz

  Niestety, nie jesteśmy w stanie podsumować festiwalu jako całości, ani nawet zestawić prezentowanego przez nas cyklu z pozostałymi.
  Opinią Gazety nie przejmowałbym się, bo może wynikać z zupełnie innego (niż nasze) spojrzenia na kino gatunkowe. Osobiście mam nadzieję, że pierwsza edycja cyklu nie będzie ostatnią, bo zwyczajnie brakuje takiego kina na rodzimych festiwalach!

 5. Przemysław Murzyn
  23/08/2012
  Odpowiedz

  Zgadzam się z Piotrkiem, w Gazecie pisze: „Na ogół produkcje niskobudżetowe, co oczywiście wcale nie musi zapowiadać klęski artystycznej, choć akurat w przypadku filmów sci-fi najczęściej pachnie kinem średniej klasy”, co dość jasno wskazuje jak autor artykułu postrzega sci-fi, i co dla niego w tego rodzaju kinie jest istotne.

 6. Szymon
  23/08/2012
  Odpowiedz

  Do bólu banalne zakończenie filmu zdaje się sugerować, że jednak fabuła od początku nie miała być mocną jego stroną i to zakońćzenie jest jakby podpowiedzią, gdyby widz miał jeszcze wątpliwości.

 7. Michał
  23/02/2013
  Odpowiedz

  Film jest genialny od poczatku po zakończenie które w swej prostocie oszałamia, ale czy przecież tak nie jest że końcu wszytko się kończy..

  i uważam że jest happy end

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *