Komentarze: 12

 1. Koleś
  04/09/2012
  Odpowiedz

  „Brothers Grimm” bez Terry’ego Gilliama, czyli … to się chyba nie uda. Van Helsing much?

 2. PS
  04/09/2012
  Odpowiedz

  Umówmy się: „Van Helsing” to ewenement. Taką tandetę trudno byłoby osiągnąć nawet z premedytacją… A „H&G” zapowiada się bardzo przyjemnie, oczywiście jeśli w filmie będzie równie dużo humoru co akcji;)

 3. Koleś
  04/09/2012
  Odpowiedz

  Zwiastun nie zapowiada, że będzie tu dużo humoru, przynajmniej nie takiego za jakim przepadam. Póki co ja tu widzę ultra-hip kalkę z Braci Grimm, która jakośtam w miarę kopiuję stylistykę filmu Gilliama, ale całkowicie zapomina o tym co było siłą filmu ex-Pythona, czyli zajebiście przerysowane role Damona, Ledgera, Storemare’a i Pryce’a. Bez takich uroczych i bezkompromisowych szarż aktorskich takie coś nie ma prawa wypalić.

 4. PS
  04/09/2012
  Odpowiedz

  Humor sobie dopowiadam, bo Wirkola kręcił jak dotąd parodie. Wiadomo jak to bywa ze zwiastunami, sprzedając film skupiają się na pewnym wycinku całości. A co do „Grimmów” – Gilliam nakręcił w tym samym roku dwa filmy i moją sympatię zyskał zdecydowanie ten drugi;)

 5. hunterD
  04/09/2012
  Odpowiedz

  A wszystko i tak będzie wiadomo po obejrzeniu :)

 6. dazm
  05/09/2012
  Odpowiedz

  Ha, po trailerze zapowiada się wyśmienicie:)

 7. Koleś
  05/09/2012
  Odpowiedz

  No nie wiem. Mówcie co chcecie, ale dla mnie to wygląda bardzo bidnie. No i oczywiście wszechobecny Teal and Orange.

 8. Koleś
  05/09/2012
  Odpowiedz

  I jeszcze jedna wątpliwość, choć nie związana z samym filmem. Zastanawiam się jak z tej kłopotliwej sytuacji wybrnie polski dystrybutor i czy rzeczywiście nazwie film „Jaś i Małgosia”. Jeżeli tak, to dość jednoznacznie określi ścieżkę, którą powinni podążać tłumacze szykujący napisy do filmu. Jednak się myliłem, z tego filmu rzeczywiście mogą być niezłe jaja. :)

 9. PS
  05/09/2012
  Odpowiedz

  W sumie to byłoby mocne, ale muszę Cię rozczarować. Polski tytuł to „Hansel i Gretel: Łowcy czarownic”;)

 10. Koleś
  05/09/2012
  Odpowiedz

  Tak twierdzi filmweb, ale premiera jeszcze daleko, może się coś pozmienia. Gdyby to jednak okazało się prawdą to dystrybutor jednak sprecyzował z czym będziemy mieli do czynienia. Z czymś miałkim i godnym szybkiego zapomnienia.

  Można nie lubić filmu Gilliama (ja się do niego przekonałem chyba po trzeciej powtórce), ale konsekwencji w szaleństwie i chaosie nie można mu odmówić. Tego tu niestety nie ma, jest Teal and Orange. Dziękuję, dobranoc.

 11. Bajaos
  06/09/2012
  Odpowiedz

  Co to jest Teal na Orange ??
  Nowa sieć ?? Beda smartphony za złotówe ??

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *